Peutermix
Wil je je peuter voorzichtig kennis laten maken met kunst? Doe dan mee met de peutermix, want dat is muziek maken, dansen, zingen en schilderen voor peuters.
Peutermix is een ideale manier om je kind kennis te laten maken met de verschillende kunstvormen. Drie lessen muziek, drie lessen dans en drie lessen beeldende vorming, dat is de peutermix. En weet je wat het allerleukste is? Als ouder doe je lekker mee. Als dat geen leuke activiteit is om met je peuter te ondernemen?
De peutermix is opgebouwd rond één centraal thema. In de danslessen worden de motorische vaardigheden op speelse manier ontwikkeld. In de muzieklessen spelen we met ritme en klank. En in de lessen beeldende kunst gaan de peuters aan de slag met krijt, verf en klei.
De kinderen krijgen bij elke discipline een andere docent. De laatste les van de cursus is een gemixte les. Dat is het moment om te laten zien wat de kinderen allemaal geleerd en gemaakt hebben.
Praktisch
Bij deze cursus kun je eventueel op een later moment instromen. De prijs verrekenen wij dan met het aantal lessen.
Deze cursus is onderdeel van Kleine Pier.
Lijkt deze cursus je leuk, maar is je kind inmiddels geen peuter meer? Kijk dan eens bij de Kleutermix.
Zie ook
Aanmelden
- Hoofddorp Pier K , Raadhuisplein 9, 2132 TZ Hoofddorp
- Hoofddorp Pier K , Raadhuisplein 9, 2132 TZ Hoofddorp
- Hoofddorp Pier K , Raadhuisplein 9, 2132 TZ Hoofddorp