Ga direct naar inhoud

Wie zijn wij?



Hoofd Scholenteam: Carin Nordberg | carin.nordberg@pier-k.nl

Primair Onderwijs

Projectleiders en CMK adviseurs
Dans, Theater, Beeldend: Marjolijn Sas | marjolijn.sas@pier-k.nl
Muziek: Barbara van Houten | barbara.van.houten@pier-k.nl
Media en Technologie: Anja Schakel | anja.schakel@pier-k.nl
Projectleider CMK: Vivian Treurniet | vivian.treurniet@pier-k.nl

Projectmedewerkers
Mariska de Liefde | cultuuronderwijs@pier-k.nl
Lindy van Dun | cultuuronderwijs@pier-k.nl

Voortgezet Onderwijs

Projectleider
Toprak Göksu | toprak.goksu@pier-k.nl

Projectmedewerker
Mariska de Liefde | cultuuronderwijs@pier-k.nl

Kunst en Cultuur op School

Pier K coördineert in opdracht van gemeente Haarlemmermeer de subsidieregeling Kunst en Cultuur op School.

Algemeen: info@kunstencultuuropschool.nl
Projectleider: Carin Nordberg
Projectmedewerker: Lindy van Dun | lindy.van.dun@kunstencultuuropschool.nl

© 2022 Pier K is onderdeel van Het Cultuurgebouw   /   Privacyverklaring   |   Cookie-verklaring   /   Realisatie door Tuesday Realisatie door Tuesday